Stare Polaszki 13 znajdują się w niewielkiej wsi na pograniczu Kaszub i Kociewia.

Z dala od zgiełku miast, licznych zabudowań czy ośrodków przemysłowych. Tutaj głównymi bohaterami są lasy, łąki, jeziora i cisza przerywana szumem drzew czy śpiewem ptaków.

W kompleksie trzech starannie wykończonych budynków znajduje się ponad 30 miejsc noclegowych, restauracja, dwie sale restauracyjno-konferencyjne oraz klimatyczna weranda, idealna na niewielkie przyjęcie rodzinne lub spotkanie biznesowe. Obiekty znajdują się na rozległym i niezwykle zielonym terenie. 

Nasz ogród i sad stoją otworem – każdy z naszych gości może zrywać owoce prosto z drzewa lub krzaka, a dla chętnych osób organizujemy wspólne przyrządzanie konfitur i weków.

Stare Polaszki to raj dla wędkarzy – na naszym terenie znajduje się staw, a złowione w nim ryby można przekazać naszemu kucharzowi, a następnie zjeść je na obiad lub kolację.

Chcesz aktywnie spędzić czas? W Starych Polaszkach to możliwe! Na terenie naszego kompleksu znajduje się miejsce do gry w piłkę nożną i siatkową, plac zabaw dla dzieci, a także rowery i kijki do nordic walking.

 

Dla chętnych organizujemy wycieczki po Kaszubach, spływy kajakowe, warsztaty kulinarne, wspólne grzybobranie, grillowanie, pieczenie kiełbasek przy ognisku i wiele innych atrakcji.